305
post-template-default,single,single-post,postid-305,single-format-standard,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Lüks evler için ev asansörleri

Lüks evler için tasarlanabilecek en iyi ev asansörleri, Lüksün farklı insanlar için farklı anlamları vardır. Genel beklentilerin üzerinde ve ötesinde lüksü tanımlarız. Her ayrıntıda en üst düzeyde lüks ve mükemmelliği sağlamak için ayrıntılara özel dikkat gösterilerek incelikle elde hazırlanmış en iyi malzemelerden seçilir. Tasarım deneyimimiz, bu benzersiz asansörlerin önde gelen tasarımcısı olarak bizi farklı kılıyor. Eşsiz ürünlerimiz benzersizdir, benzer bir tasarımı yoktur, yalnızca özel projenize özeldir. Montajını da biz yaptığımız için nihai ürünü en ince ayrıntısına kadar özenle tasarladığımız şekilde sunmaya özen gösteriyoruz.

Lüks evler için ev asansörleri

Lüks evler için tasarlanabilecek en iyi ev asansörleri

Lüks konut veya ticari projeler, en iyi özel asansör tasarımlarına ihtiyaç duyar. Ancak, lüks bina sahiplerinin karşılaştığı sorunlardan biri, proje boyunca asansör tasarımının diğer temel özelliklerle tutarsızlığıdır.

Pek çok mimar, lüks bir evin tasarımında çok sayıda lüks özellik barındırır ve genellikle, asansör tasarımı söz konusu olduğunda, tasarım, diğer tüm benzersiz ve göz alıcı çevrelere kıyasla sönük kalır.
Lüksün farklı insanlar için farklı anlamları vardır. Genel beklentilerin üzerinde ve ötesinde lüksü tanımlarız.

Her ayrıntıda en üst düzeyde lüks ve mükemmelliği sağlamak için ayrıntılara özel dikkat gösterilerek incelikle elde hazırlanmış en iyi malzemelerden seçilir.
Tasarım deneyimimiz, bu benzersiz asansörlerin önde gelen tasarımcısı olarak bizi farklı kılıyor.
Eşsiz ürünlerimiz benzersizdir, benzer bir tasarımı yoktur, yalnızca özel projenize özeldir.
Montajını da biz yaptığımız için nihai ürünü en ince ayrıntısına kadar özenle tasarladığımız şekilde sunmaya özen gösteriyoruz.
Nihai ürünün önemli olduğunu anlıyoruz ve beklentilerinizi aşacağız.

Amada TECH, üst düzey özel, lüks konut ve ticari asansörlerin markası olarak kendini kanıtlamıştır.<br /> Yeni binalar ve yenileme projeleri için yuvarlak cam asansör, yat asansörleri, klasik ve modern asansörler gibi çok çeşitli lüks asansörlerin üreticisi ve montajcısıyız.<br /> Özgün asansör tasarımları ve özel asansör kurulumuna verdiğimiz önem ile markanıza veya Binanıza değer katıyoruz.

Sofistike ve tasarım estetiği
Amada TECH, hem klasik hem de çağdaş olan benzersiz bir ayırt edici tasarım felsefesiyle övünür. Amada TECH özel lüks Asansörler, görebileceğiniz, dokunabileceğiniz ve hissedebileceğiniz bir sanat eseridir. Her detay, müşteri beklentilerini aşmak için özenle tasarlanmış, üretilmiş ve kurulmuştur.

Pek çok lüks proje, projenin kesinlikle her alanında güzel bir şekilde tasarlanmıştır. “Ya evin ortasında, iki büyük lüks simetrik merdiven arasında lüks bir asansör tasarlanırsa?” sorusu gelebilir. Bir an için, bir binanın ana girişine girdiğinizde, odanın ortasında lüks bir arabaya benzeyen , tam camlı bir asansör bulduğunuzu varsayalım. Tam merkezde, lüks merdivenler ve güzel iç tasarımın arasında, lüksün tüm görünümünü güçlendiren bu muhteşem asansör şaheseri oturuyor. Durum böyle olsaydı, asansör kuyusu tamamen kapalı bir köşede saklamanıza gerek kalmazdı.

Yuvarlak cam asansör

En iyi asansör tasarımlarından biri, kavisli kapılara sahip mükemmel yuvarlak cam asansörün estetik açıdan çekici tasarımıdır, bu da onu merdivenler arasına yerleştirmek için en çok arzu edilen tasarım haline getirir. Amada TECH lüks asansörlerine özel çok özel bir özellik, 360 derece yuvarlak cam kaplama asansörün çevreden tüm doğal ışığı alabilmesini sağlar. Bu tip asansör, kavisli merdivenler arasında tasarım yapmak için harika bir çözümdür

Kare Model Cam Kaplamalı Ev Asansörü

Amada TECH ev asansörü 100×100 mm den 150×150 mm yer yeterlidir. Özel ölçülerde imalatımız vardır. Manuel kapı veya tam otomatik kapı seçenekleri, dış kaplaması lamine cam veya Ral boyalı panel seçeneklerimiz vardır. Çelik konstrüksiyon Renk seçimi için ücret farkı uygulamıyoruz. Renk seçimi Firmamızda ÜCRETSİZDİR. Makine emniyet yönetmeliğine uygun, düşük hızlı, emniyetli ve güvenli özel asansörlerdir. Ruhsata tabii değildir.

Antik – Tarihi Dokuya Uygun Asansörler

Amada TECH tarihi dokuya uygun tasarlanan asansörlerimiz geçen yüzyılın ve aynı zamanda yinelenen asansörün cazibesini koruyan günümüzün güvenlik önlemleri donatılmış asansör teknolojileri ve asansör tasarımını değiştirmiştir. Zamanı geriye götüren benzersiz bir tarih duygusunu koruyan eski bir asansör, artık modern asansör ekipmanlarıyla birleştirilebilir ve en son teknoloji ile sorunsuz bir sürüş sağlar.Antik tarihi dokuya uygun asansörlerimiz, geçmişin evleri ve binaları ile eş anlamlı olan zarafet hissini yaratan en yüksek kalitede malzemeler, üstün süslemeler ve el yapımı hassasiyetle özel olarak tasarlanmıştır.

Amada TECH özel asansörlerini şu an ki projenizde, tadilatınızın veya yeni mimari yapınızın bir parçası yapın. Bilgili ve profesyonel tasarımcılarımız ve mühendislerimiz, benzersiz ve lüks bir asansör yaratmak için müşterilerimizin her biriyle ortak çalışır. Lüks asansörlerimizin bir binanın mimarisinde nasıl büyük bir fark yaratabileceğini görmek için bugün iletişime geçin.

No Comments

Post a Comment

Don`t copy text!