5652
post-template-default,single,single-post,postid-5652,single-format-standard,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Bina Dışından Asansör Maliyeti

Bina Dışından asansör maliyeti hesaplanırken çelik konstrüksiyon ve dış kaplaması fiyata dahildir. Apartman veya villasının iç kısmında boşluğu olmayan ve yer sorunu olan alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. İnşaatı tamamlanmış ve projesinde böyle bir boşluk tasarlanmamış yerler için rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Bina Dışından Asansör Maliyeti

Bina dışından asansör maliyeti normal asansörlere göre daha ekonomik ve kople bir sistemdir.Villa ve düşük katlı binalarda üst katlara çıkmak özellikle yaşlılar ve engelliler tarafından bir işkenceye dönüşebilmektedir. Mülk sahipleri de modern çağımızda asansörsüz bir yerde bulunmanın zorluğunu yaşamaktadır. Asansör bir gayrimenkule değer katan ve onu yücelten önemli araçlardan biridir. Ancak geri dönüşüme tabi olmayan binalarda ve villalarda asansör boşluğu bulunmadığından veya kurulumun daraltma etkisi yapacağından endişe duyulmaktadır. Kuyu dibi ve makine dairesi gerektirmeyen Bina dışı İnsan Asansörü ile sorunlar profesyonel çözümlere kavuşmaktadır. Farklı avantajları ve talebe göre model seçenekleri ile geniş ürün yelpazesi içinde önemli bir paya sahiptirler. Bina dışına monte edilmeleri yer sorunu olan evler ve villalar için oldukça önemlidir

Bina Dışı engelli asansör fiyatları diğer asansör sistemlerine nazaran oldukça düşük seviyelerdedir. Bunun en başta gelen nedeni ruhsat gerektirmemesidir. Bir diğer nedeni ise içeriden herhangi bir yıkım ve tasarım olmaması, inşaat maliyetlerini en aza indirmesidir. Hidrolik olarak çalışan sessiz sistem sayesinde düşük maliyetle konforlu ve güvenli bir sisteme sahip olmak mümkündür. Engelli, yaşlı ve hamileler için bir zorunluluk haline gelen asansör sistemlerinde artık kuyu dibi yetersiz, makine daire yeri yok, iç kısımda boşluk yok gibi sorunlar problem olmaktan çıkmakta ve profesyonel çözümlerle düşük maliyetli kolaylıklar sunulmaktadır. Ücretsiz keşif ve model seçimi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bina Dışından asansör maliyeti hesaplanırken çelik konstrüksiyon ve dış kaplaması fiyata dahildir. Apartman veya villasının iç kısmında boşluğu olmayan ve yer sorunu olan alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. İnşaatı tamamlanmış ve projesinde böyle bir boşluk tasarlanmamış yerler için rahatlıkla uygulanabilmektedir. Hızlı ve kolay olan montajı, ekonomik inşaat fiyatıyla düzensiz alanlarda, tarihi yapılarda, ofis ve iş yerlerinde rahatlıkla tercih edilmektedir. Makine emniyet yönetmeliği kapsamında asansör sınıfına dahil olmadıkları için ekstra bir ruhsata ihtiyaç duymazlar. Özellikle yaşlılar, hamileler ve engelliler için tasarlanmış modern sistemlerdir. Süper ince olarak üretilen Bina dışı İnsan Asansörü küçük bir dış alan kaplarken geniş ve ferah bir kabin ortamı sunmaktadır. Dışarıda olduklarından genellikle cam kaplamalardan oluşan sistem her tür iklim şartına dayanıklı paslanmaz çelikten üretilmektedir. Düşük hız kapasitesi ve yüksek güvenlik önlemleri altında testlerden geçirilerek satışa sunulmaktadır. Dış yapıda bulunduğundan farklı model seçenekleri sunulmakta olup isteğinize bağlı üretimde yapılarak montaj sağlanmaktadır. Ücretsiz keşif ve maliyet tablosu için hemen iletişime geçebilirsiniz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Don`t copy text!