5617
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5617,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Otomatik Kapılı Villa Asansörü

Otomatik Kapılı Villa Asansörü, eviniz için bir tasarım öğesidir. Çeşitli kabin dekorasyon seçenekleri mevcuttur: Lamine cam, laminant veya paslanmaz çelik duvarlar, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı modeller vardır.

Otomatik Kapılı villa asansörü

Otomatik Kapılı villa asansörü AmadaTECH® Kuyu dipsiz asansörler, inşaat işleri gerektirmeyen kendinden destekli çelik konstrüksiyona entegre edildiği için kurulumu hızlı, pratik ve kolay olan bir üründür. AmadaTECH kuyu dipsiz asansör kurulum gereksinimleri çok sınırlı olan yerlerde uygulama yapılabilir olmasıdır, sadece ihtiyacınız olan tek şey asansör kurulumu için belirleyeceğiniz yeterli alan. AmadaTECH® Otomatik Kapılı Villa Asansörü  güvenli ve güvenilir bir asansördür. En ufak bir hareket algılamasında kabini nazikçe durduran çift taraflı ışın perdesi ( boy fotosel ) bulunmaktadır. Yolcuların güvenliği garanti altına alınmıştır.

KOLAY KURULUM
Otomatik kapılı villa asansör kurulumu için büyük inşaat işleri gerekli değildir ve kurulum süresi genellikle sadece birkaç gündür.

VİLLA ASANSÖR AVANTAJLARI Düşük kuyu dibi, Her ölçüde imalat, Ruhsata tabii değil, Makine dairesine gerek yok, Panoramik model, Sessiz, emniyetli ve sertifikalı ürün

ÖZEL TASARIMLAR Çelik konstrüksiyon ve kapı renkleri, cam, döşeme, paneller ve daha fazlasını içeren bir dizi özelleştirilebilir seçeneğe sahiptir.

MİMARİ YAPINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

Ev asansörlerimiz evinize uyum sağlar, tersi değil. Tarzınıza ve evinizin mimarisine uygun asansör modeli, malzeme ve renkleri seçerek istediğiniz tasarımı yaratırsınız. Yardımımıza ihtiyacınız olursa, size tavsiyelerde bulunmak ve rehberlik etmek için orada olacağız.

Villa Asansör Çözümleri

AmadaTECH ev asansör çözümü, bir odaya, koridora veya sahanlığa kusursuz bir şekilde uyar. Akıllı ve zarif tasarımı, sessiz çalışması, az yer kaplaması ve kolay kullanımı ile bir ev asansöründen ihtiyacınız olan her şeyi karşılar. Dublex Homelift ayrıca enerji tasarrufludur ve minimum bakım gerektirir.

Özelleştirilebilir Tasarımlar

Her ev asansörü, amaca uygun olduğundan emin olmak için spesifikasyona göre üretilmiştir. Tasarımları 3D görsellerle hayata geçirmek için en son teknolojiyi kullanıyoruz. Çok çeşitli stiller, RAL renkleri, malzemeler ve kaplamalar ile mükemmel ev asansörünüzü yaratma yeteneğine sahibiz.

AKILLI MODULER SİSTEM

Ev tipi asansörlerimiz, hızlı teslimat ve sorunsuz ve kolay kurulum sağlamak için hazır modüller halinde teslim edilir. Hızlı üretim ve teslimat Sadece birkaç gün içinde kurulum Azaltılmış işçilik maliyetleri

Dünya Standartlarında Kaliteye Sahip

Otomatik kapılı villa asansörü fiyatları kaliteli bileşen ve güvenilir tasarım garantisiyle sunulan ürünlerimizin yanında oldukça avantajlı ve uygun kalmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Sizlerin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlarken aynı zamanda konforuna ciddi derecede olumlu katkılarda bulunmak için oldukça avantajlı bir üründür.

Avantajlar

Geleneksel asansörlere kıyasla düşük kuyu dibi ve makine dairesiz, kompakt asansör çözümleridir. Hızlı teslimat ve sorunsuz ve kolay kurulum sağlamak için hazır modüller halinde teslim edilir. Ürünlerimiz sertifikalı ve garantilidir.

Otomatik Kapılı Villa Asansörü  evinizin içinde yaşamayı kolaylaştırmak için basit ama çok zarif bir çözümdür.

AmadaTECH® Otomatik Kapılı Villa Asansörü, eviniz için bir tasarım öğesidir. Çeşitli kabin dekorasyon seçenekleri mevcuttur: Lamine cam, laminant veya paslanmaz çelik duvarlar, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı modeller vardır. Siyah mat veya parlak paslanmaz satine yada aynalı paslanmaz aksesuar alternatiflerimiz vardır. Otomatik kapılı villa asansörü kapılarında ral boyalı geniş çerçeveli ve paslanmaz kaplamalı geniş çerçeveli modellerimiz vardır. Villa asansörü ölçüleri yapının genel ölçülerine uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Bunun yanında villa asansörünün kullanım amacına bağlı olarak doğru ve hazır bir şekilde hazırlanması amaçlanmaktadır. Bu sebeplerden dolayı yapılan işlerin standart bir maliyeti olmamakla birlikte kaliteli ve yüksek performansla çalışan bir asansör imalatı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Birçok farklı ihtiyaca yönelik olarak hazırlanabilen villa tipi asansörlerin, doğru ve rahat bir şekilde çalışabilmesi için tasarım ve imalat süreçlerinin alanında deneyimli uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Otomatik kapılı villa asansörü dairenize eklenme sürecinde kuyulu ya da kuyusuz tip villa asansörlerinin doğru ve projelendirme kurallarına uygun bir şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz.

Otomatik Kapılı Villa Asansörü Ev Asansörü

Dubleks ve tripleks villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış asansörlerdir. Otomatik Kapılı Villa asansörü’nün en önemli özelliği projelendirme aşamasında asansöre gerek duyulmamış ve inşası tamamlanmış yapılarda da uygulanabilir olmasıdır. Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.

Don`t copy text!