337
post-template-default,single,single-post,postid-337,single-format-standard,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Kuyu Dipsiz Asansörler

Kuyu dipsiz asansörler ruhsatsız kurulum özelliği sayesinde en büyük avantajı sağlamaktadır. Kurulum için asansör ruhsatı almaya gerek duyulmamaktadır.

Kuyu Dipsiz Asansörler

Kuyu Dipsiz Asansör Avantajları

Dubleks ev ve villalarda üst katlara merdiven yardımıyla çıkmak bazı durumlarda sıkıntılı olabilmektedir. Özellikle engelliler ve yaşlılar için böyle bir olay neredeyse imkânsız gibidir. Böyle mekanlarda asansör kurulumu için yeterli kuyu dibi ve makine dairesi bulunmamaktadır. Kuyu dipsiz asansörler yardımıyla her alana kolay bir şekilde asansör sistemi kurmak mümkün hale gelmiştir. Sistemin en büyük özelliği kurulum için asansörün sığabileceği ölçüde bir alanın yeterli olmasıdır. Bakım gerektirmeyen çalışma yapısı, geniş iç hacmi ve yüksek verimi sayesinde az katlı yerlerde tercih edilmektedir. Hızı normal asansörlere göre düşüktür ve en fazla 5 katlı alanlarda kullanılabilmektedir. İnşaat sırasında asansör uygulaması yapılmayan ve hatta tümüyle inşaatı bitmiş alanlarda rahatlıkla uygulanabilir özelliktedir. Kuyu dipsiz asansör özellikle AVM’ler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

AmadaTECH Kuyu dipsiz asansörler güçlü bir estetik duyarlılığa sahiptir, inanılmaz derecede çok iyi tasarlanmamıştır – kuyu dipsiz asansörler aynı zamanda yenilikte bir ustalık sınıfıdır.<br /> AmadaTECH kuyu dipsiz asansörler, merdiven çıkmakta zorlanan yaşlı insanlarımız ve engelli vatandaşlarımız için erişim kolaylığı sağlamaktadır.

Kuyu dipsiz asansörler ruhsatsız kurulum özelliği sayesinde en büyük avantajı sağlamaktadır. Kurulum için asansör ruhsatı almaya gerek duyulmamaktadır. Düşük enerji sarfiyatları ve dar alanda kullanılabilme özellikleri sayesinde az katlı yerlerde tercih nedenidirler. Özellikle 2 en fazla 5 katlı (maksimum 15 metre) villa, dubleks, ofis, AVM ve iş yerlerinde üst katlara konforlu bir biçimde çıkabilmek için kullanılırlar. Tam boy kabin ve panoramik görünüm şekilleri sayesinde geniş ürün yelpazesi sunan sistem, az yer kaplaması, kolay montajı ve geniş iç hacmiyle dikkatleri üzerine çekiyor.
Kuyu dipsiz asansör Avrupa Birliği standart güvenlik önlemlerini fazlasıyla karşılamaktadır. Çift taraflı ışın perdesi sayesinde ani hareketleri kolayca algılayarak durma özelliğine sahiptir. Elektrik kesintisi gibi can sıkıcı durumlara karşı en yakın kata otomatik olarak gider ve yolcuların içeride kalmasını önler. Ayrıca şifre kartı veya kart okuyucu eklemek de müşteri isteğine bağlıdır.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Don`t copy text!