5665
post-template-default,single,single-post,postid-5665,single-format-quote,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Ev İçi Asansör

AmadaTECH® Ev içi asansör, inşaat işleri gerektirmeyen kendinden destekli çelik konstrüksiyona entegre edildiği için kurulumu hızlı, pratik ve kolay olan bir üründür.

AmadaTECH® Ev içi asansör, inşaat işleri gerektirmeyen kendinden destekli çelik konstrüksiyona entegre edildiği için kurulumu hızlı, pratik ve kolay olan bir üründür.

— Ev İçi Asansör

Ev İçi Asansör, özel konutlarda ve villalarda engelleri kaldırmak için tasarlanmış, inşaat işlerine gerek kalmadan her ortama tasarım dokunuşu getiren, hidrolik asansördür. Asansör kuyusuna ihtiyaç yoktur. Kuyu dibine ihtiyaç olmadığından, AmadaTECH Ev içi asansör, geleneksel bir asansöre kıyasla önemli bir maliyet tasarrufuna katkıda bulunur.

Merdivenlerin kaçınılmaz bir engel olduğu yerlerde kişilere hareket kabiliyeti sağlar, bu da hareket kabiliyeti kısıtlı kişiler veya yaşlılar için erişebilirlik sağlar.

AmadaTECH® Ev içi asansör, inşaat işleri gerektirmeyen kendinden destekli çelik konstrüksiyona entegre edildiği için kurulumu hızlı, pratik ve kolay olan bir üründür. AmadaTECH ev içi asansör kurulum gereksinimleri çok sınırlı olan yerlerde uygulama yapılabilir olmasıdır, sadece ihtiyacınız olan tek şey asansör kurulumu için belirleyeceğiniz yeterli alan.

AmadaTECH® Ev İçi Asansör , çok düşük enerji tüketimi ile çok sessiz bir hidrolik asansördür.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Don`t copy text!