5644
page-template-default,page,page-id-5644,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Platform Lift Villa Asansörü

Platform Lift AmadaTECH markalı villa asansörü güçlü bir estetik duyarlılığa sahiptir, dublex daireler ve villalar için inanılmaz derecede çok iyi tasarlanmıştır – dublex home lift aynı zamanda yenilikte bir ustalık sınıfıdır. Evinizde nasıl hareket ettiğinizi yeniden hayal edin, yeniden düşünün ve yeniden çalışın. AmadaTECH dublex home lift, hızlı düzgün ve zariftir. Zarif bir şekilde temiz alanlara yerleştirmek için üretilmiştir ve bir odanın köşesine, dönen bir merdivenin boşluğuna yerleştirilebilir.

PLATFORM LIFT MODEL VİLLA ASANSÖRÜ

Evinize konfor ve güzel bir dokunuş katacak platform lift ev asansörü için zarif tasarımlar.
Çekici bir şekilde tasarlanmış dublex home lift ürünümüz, ev ortamına sorunsuz bir şekilde uyum sağlar ve bağımsız yaşam kolaylığı sağlar. Bireysel gereksinimleri karşılamak için ‘amaca uygun’ çözümler ve tasarımlar sunuyoruz. AmadaTECH tasarım ekibimiz, herhangi bir değişiklik yapmak ve istediğiniz görünümü oluşturmak için sizinle yakın bir şekilde çalışacaktır. Çok çeşitli malzeme ve kaplamalar arasından dekorunuza uygun olanı seçin.

PLATFORM MODEL KOLAY KURULUM

Platform Lift Model villa asansör kurulumu için büyük inşaat işleri gerekli değildir ve kurulum süresi genellikle sadece birkaç gündür.

PLATFORM LIFT VİLLA ASANSÖR AVANTAJLARI

Düşük kuyu dibi, KDV muafiyeti, Ruhsata tabii değil, Makine dairesine gerek yok, Panoramik model, Sessiz, emniyetli ve sertifikalı ürün

EV ASANSÖRÜNDE ÖZEL TASARIMLAR

Çelik konstrüksiyon ve kapı renkleri, cam, döşeme, paneller ve daha fazlasını içeren bir dizi özelleştirilebilir seçeneğe sahiptir.

MİMARİ YAPINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

Ev asansörlerimiz evinize uyum sağlar, tersi değil. Tarzınıza ve evinizin mimarisine uygun asansör modeli, malzeme ve renkleri seçerek istediğiniz tasarımı yaratırsınız. Yardımımıza ihtiyacınız olursa, size tavsiyelerde bulunmak ve rehberlik etmek için orada olacağız.

Platform Lift Çözümleri

AmadaTECH ev asansör çözümü, bir odaya, koridora veya sahanlığa kusursuz bir şekilde uyar. Akıllı ve zarif tasarımı, sessiz çalışması, az yer kaplaması ve kolay kullanımı ile bir ev asansöründen ihtiyacınız olan her şeyi karşılar. Dublex Homelift ayrıca enerji tasarrufludur ve minimum bakım gerektirir.

Özelleştirilebilir Tasarımlar

Her ev asansörü, amaca uygun olduğundan emin olmak için spesifikasyona göre üretilmiştir. Tasarımları 3D görsellerle hayata geçirmek için en son teknolojiyi kullanıyoruz. Çok çeşitli stiller, RAL renkleri, malzemeler ve kaplamalar ile mükemmel ev asansörünüzü yaratma yeteneğine sahibiz.

AKILLI MODULER SİSTEM

Ev tipi asansörlerimiz, hızlı teslimat ve sorunsuz ve kolay kurulum sağlamak için hazır modüller halinde teslim edilir. Hızlı üretim ve teslimat Sadece birkaç gün içinde kurulum Azaltılmış işçilik maliyetleri

Dünya Standartlarında Kaliteye Sahip

Dublex homelift fiyatları kaliteli bileşen ve güvenilir tasarım garantisiyle sunulan ürünlerimizin yanında oldukça avantajlı ve uygun kalmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Sizlerin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlarken aynı zamanda konforuna ciddi derecede olumlu katkılarda bulunmak için oldukça avantajlı bir üründür.

KDV den Muaf

Geleneksel asansörlere kıyasla düşük kuyu dibi ve makine dairesiz, kompakt asansör çözümleridir. Hızlı teslimat ve sorunsuz ve kolay kurulum sağlamak için hazır modüller halinde teslim edilir. Ürünlerimiz 3065 sayılı V.U.K. nun 17/4-s maddesine istinaden KDV den muatfır.

Platform Lift Villa Asansörü  evinizin içinde yaşamayı kolaylaştırmak için basit ama çok zarif bir çözümdür.

Ürünlerimiz Engelli vatandaşlarımızın kullanımına uygundur.
Ürünlerimiz 3065 sayılı V.U.K. nun 17/4-s maddesine istinaden KDV’den Muaftır.
2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliğine uygun Ruhsat Gerektirmez.

Platform Lift Villa Asansörü Ev Asansörü

Dubleks ve tripleks villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış asansörlerdir. Platform Lift Villa asansörlerinin en önemli özelliği projelendirme aşamasında asansöre gerek duyulmamış ve inşası tamamlanmış yapılarda da uygulanabilir olmasıdır.

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.

Don`t copy text!